МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Міжнародна вища школа логістики та транспорту, Вроцлав
Новини Отримати консультацію менеджера

Популярний університет має приватний статус у Польщі, але при цьому він забезпечує навчання практично за всіма спеціальностями не лише рідною, польською, а й англійською мовою. Грамотно розроблені програми випускають спеціалістів зі статусом бакалавр чи магістр. Середня вартість навчання – від 850 євро за один рік у стінах сучасного університету. Інформація про Курси польської мови онлайн.

Найпопулярніші та затребувані спеціальності

Жодного обмеження у виборі спеціальності для українських абітурієнтів у польському ВНЗ немає. Залежно від особистих уподобань та схильності до знань, випускники шкіл самостійно обирають напрямок, який їм найбільше подобається. Якщо судити за статистикою, найпопулярнішими та затребуваними за останні кілька років у вищій школі логістики та транспорту виділяються такі спеціальності:

  • експедиція та страхування транспорту;
  • сучасні логістичні системи;
  • автоматизація та підтримка роботи складських систем;
  • управління підприємствами;
  • логістика виробничих процесів

Різниця в оплаті між стаціонарною та заочною формою навчання практично не спостерігається. Але студенти на очній формі навчання мають набагато більше переваг. Зі статистики за останні кілька років, 95% студентів випускників вже мають запрошення на постійну роботу, як на підприємствах Польщі, так і в країнах Євросоюзу. Обучение в Польше для украинцев: https://polcentrum.com/ru/obuchenie/.

Особливості вступу на навчання

Абітурієнти мають подати до ВНЗ стандартний пакет документів в електронному вигляді. Окрім цього, заздалегідь пройти незалежне тестування на знання польської мови та отримати сертифікат із рівнем знань не нижче В1. Комерційна вища школа розташована у великому місті, Вроцлав, а це означає, що у студентів буде більше переваг:

  • Можливість використовувати усі переваги студентського квитка.
  • Добре розвинена інфраструктура вищого навчального закладу.
  • Численні знижки у багатьох магазинах міста.
  • Повноцінне медичне страхування.
  • Насичене культурне та студентське життя.

Сучасна міжнародна вища школа логістики та транспорту у місті Вроцлав, це насамперед комфортне навчання та отримання диплому, який приймають у всіх країнах Європейського союзу. Щорічно університет поповнюється новими 1300 студентами. Приблизно стільки ж залишають ВНЗ із дипломами та райдужними перспективами на майбутнє життя.