МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Місто Варшава
Новини Отримати консультацію менеджера

Столиця Польщі є одним із найкращих міст для здобуття вищої освіти. Велика кількість ВНЗ, добре розвинена інфраструктура. Широкі можливості для вибору місць для проживання. Незважаючи на те, що Варшава є велике місто, вартість життя в столиці не настільки висока, щоб відмовлятися від навчання тільки з цієї причини. Читайте про курси польської мови онлайн: https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/.

Різноманітність університетів

У столиці рекордна кількість інститутів, університетів та профільних коледжів. Серед цієї різноманітності особливу популярність мають державні установи. Проте, комерційні ВНЗ мають свої переваги. Найпопулярнішими варто виділити:

  • Державний Варшавський університет.
  • Варшавська політехніка.
  • Університет Лазарського, приватний.
  • Медичний Варшавський університет.
  • Приватна Академія Леона Козьмінського.

Практично всі навчальні заклади приймають студентів, які володіють англійською мовою. Абітурієнтам з України радіють у будь-якому закладі, за умови, що вони отримали сертифікат знання національної, польської мови. Інформація про Навчання в Польщі.

Чому обирають Варшаву

Столиця розташована практично у центральній частині держави. Тут добре розвинений рух громадського транспорту. Університети обладнані за останнім словом техніки. Престижно навчатись у столичному вищому навчальному закладі.