МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Місто Суха Бескидська
Новини Отримати консультацію менеджера

Багате на історію та історичну спадщину місто насамперед цікаве як туристичний об'єкт. Але тут є свої університети, які готують молодих фахівців з перспективних професій. Розташоване на півдні країни, місто має м'який клімат і оточене лісами. Інформація про курси польської мови онлайн: https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/.

Переваги для студентів

Всі студенти мають можливість оселитися в комфортабельних гуртожитках, розташованих неподалік від навчальних корпусів. У компактному місті можна користуватися велосипедом, суттєво заощаджуючи на поїздках у громадському транспорті. До інших переваг варто додати:

  • у студентському гуртожитку студентам доступний безкоштовний Wi-Fi інтернет;
  • медичне обслуговування за рахунок стандартного студентського страхування;
  • добре розвинена спортивна інфраструктура на території ВНЗ;
  • безліч туристичних маршрутів у гірську та лісисту місцевість.

Місто має мінімальний показник злочинності. Місцеве населення прихильно ставиться до студентів з інших країн, оскільки є основним джерелом поповнення міського бюджету. Інформація про Навчання в Польщі після 9-го класу.

Повсякденне життя студента

Вибираючи як навчання місто Суха Бескидська, студент не буде відрізаний від усього світу. Лише кілька годин поїздки електричкою, і можна опинитися в одному з великих міст Польщі. Студенти можуть брати активну участь у численних клубах за інтересами.