МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Місто Ополе
Новини Отримати консультацію менеджера

Стародавнє місто зі своєю історією та науково-культурною складовою. Щороку до університетів надходить щонайменше 25 тисяч нових абітурієнтів. Стільки ж випускників отримали дипломи європейського зразка за актуальними та високооплачуваними спеціальностями. Шість великих ВНЗ змагаються між собою із залученням студентів до своїх лав. Інформація про курси польської мови онлайн: https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/.

Місто фестивалів

Окрім університетів місто славиться своїми численними співочими фестивалями. Для любителів музики та ті, хто сам займається співом, близькість до творчих людей подарує додаткові переваги. Крім цього, для звичайних студентів фестивальні тижні та дні, це додаткова можливість заробітку:

  • насичене культурне життя всім студентів;
  • місто має всі умови для зайняття спортом;
  • чудово розвинена транспортна інфраструктура;
  • кілька досить великих критих басейнів.

Ополе чудове місце не тільки для навчання, а й наступного насиченого життя в Польщі, якщо студент захоче залишитися в країні з прекрасними умовами, створеними роботодавцями. Інформація про Навчання в Польщі після 9 класу дял українців.

Рекомендації для студентів

Вартість навчання трохи вища, ніж середній показник по країні, але це повністю компенсується особливо комфортним середовищем проживання та навчання. Популярні спеціальності стартують від 800 євро на рік. Найуспішніших студентів додатково може спонсорувати держава та приватний бізнес.