МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Місто Лодзь
Новини Отримати консультацію менеджера

На даний момент містечко може похвалитися наявністю 27 діючих вищих навчальних закладів. Третій за розмірами у Польщі, він пропонує студентам не лише якісну освіту, а й насичене культурне життя. Одночасно з навчанням успішно працювати практично у будь-якій сфері. Інформація про курси польської мови онлайн: https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/.

Зручність розташування

Незважаючи на віддалення від столиці на 125 кілометрів, швидкісним поїздом до Варшави можна дістатися всього за 70-75 хвилин. Якщо додати 50% знижку на залізничні квитки для студентів, у вихідні можна подорожувати практично по всій країні. Іншими причинами зручності міста Лодзь варто виділити:

  • безліч автобусних та трамвайних маршрутів;
  • наявність міжнародного аеропорту;
  • максимально зручне місто для проживання;
  • безліч фестивалів протягом року;
  • лояльне ставлення до студентів із України.

Лодзь – туристичне місто. Тут дуже просто практикувати свої мовні навички не лише у польській мові, а й у англійській, німецькій та французькій. Інформація про Навчання в Польщі для українців ціни.

Вартість навчання та проживання

Все залежить від індивідуального вибору професії та комфорту проживання. Середній показник для тих, хто надходить на платне відділення, вартість варіюється близько 800 Євро. Участь у програмі The Young in Lodz компенсує частину основних витрат протягом усього періоду навчання.