МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Місто Краків
Новини Отримати консультацію менеджера

Місто з багатою історією та з туристичним ухилом має досить велику кількість вищих навчальних закладів. Про це свідчить статистика, яка стверджує, що у місті перебуває близько 170 тисяч студентів. Спокійне містечко розташоване відносно близько від гірськолижних курортів. Читайте про курси польської мови онлайн: https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/.

Чому студенти обирають Краків

На відміну від столиці, тут життя тече спокійніше, спокійніше. Крім безпосередньо навчання, студенти мають можливість відвідувати численні туристичні пам'ятки. Крім цього, перевагами вибору Кракова варто виділити:

  • доступна вартість проживання у орендованій квартирі;
  • добре розвинений комунальний колісний та рейковий транспорт;
  • можливість спілкування зі студентами з усього світу;
  • оптимальна студентська інфраструктура в університетах;
  • місто, де багато зелених зон.

Краків особливо активно залучає до себе студентів технічних спеціальностей та комп'ютерних геніїв. Недарма, у 2015 році місто отримало статус місцевої «силіконової долини». Багато світових компаній із задоволенням беруть на роботу випускників краківських ВНЗ. Інформація про Вступ в Польщі.

Туристичний магніт

Цей чинник можна зарахувати як до позитивним, і негативним. З одного боку туристи – це можливість знайти підробіток. З іншого, в теплу пору року місто перетворюється на метушливе і галасливе місце, яке не завжди сприяє глибокому зануренню в процес навчання.