МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Місто Кельце
Новини Отримати консультацію менеджера

Сучасне місто з усіма атрибутами прогресивного та розвиненого суспільства. Незважаючи на відносно невеликі розміри, у місті налічується 10 університетів, здатних запропонувати абітурієнтам з Польщі, України та інших країн 160 програм навчання за актуальними спеціальностями. Саме тут можна отримати звання доктора філософії. Інформація про курси польської мови онлайн: https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/.

Секрет привабливості Кельце

Місто постійно модернізується, підлаштовується під сучасний ритм життя. На даний момент у ньому одночасно комфортно вчитися, проживати та вести трудову діяльність. З фінансової точки зору знайти прийнятну вартість квартири може бути складно, проте завжди можна скористатися студентським гуртожитком:

  • Безліч сучасних компаній, що стрімко розвиваються.
  • Стабільне залучення інвестицій, зокрема іноземних.
  • Висока якість освіти у місцевих ВНЗ.
  • Грамотно продумана міська інфраструктура.

Підказка майбутнім студентам. Якщо заздалегідь купити проїзний документ студентським квитком, можна суттєво заощадити на повсякденних поїздках в автобусах, трамваях і тролейбусах. Інформація про Навчання в Польщі.

Розваги у місті

Місто орієнтоване одночасно на доросле населення та на численних студентів. У цьому плані він практично нічим не відрізняється від столиці, тільки з більш привабливими цінами та доступним відвідуванням заходів для студентів.