МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Місто Ченстохова
Новини Отримати консультацію менеджера

Достатньо великий населений пункт за мірками Польщі. Займає почесне 16-те місце за кількість вищих навчальних закладів. У місті шість університетів, але вони пропонують широку програму освіти за більш ніж 100 спеціальностями. Інформація про курси польської мови онлайн: https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/.

Найпопулярніші напрямки освіти

Як і будь-яке інше місто з університетами в Польщі, Ченстохова спеціалізується на найактуальніших та найпопулярніших професіях у сучасному світі. Серед усієї різноманітності особливою популярністю в абітурієнтів користуються такі напрямки:

  • Менеджмент та управління бізнесом.
  • Філологія, польська та іноземні мови.
  • Педагогіка та освіта, вчителі у школах.
  • Туризм та фізична культура.

Університети у місті мають власну, добре розвинену інфраструктуру, що дозволяє студентам не відволікатися від навчання та сконцентруватися на здобутті спеціальності. Крім цього, студентам доступні численні спортивні секції та клуби за інтересами. Інформація про Навчання для українців у Польщі.

Духовна столиця Польщі

У місті дуже багато церков та костелів. Туризм у сфері паломництва розвинений у містечку цілий рік. Тут багато різноманітних готелів та хостелів. Вони пропонують студентам можливість додаткового заробітку, вітаючи та розміщуючи гостей з різних країн світу.