МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Медичний Університет у Лодзі
Лодзь Отримати консультацію менеджера

Медичний Університет у Лодзі | Вступ до університету

Медичний Університет у Лодзі (Uniwersytet Medyczny w Łodzi) - це перший державний медичний університет у Польщі, який розпочав навчання у галузі медицини, стоматології та акушерства у 2002 році. Університет був створений в результаті злиття Медичної академії та Військово-медичної академії, а його освітня діяльність є продовженням багатовікової традиції обох навчальних підрозділів.

Більше про навчання в Польщі: Навчання в Польщіhttps://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/.

Напрями навчання та технології університету

В університеті навчається майже 10000 студентів, для яких підготовлена ​​пропозиція з п'яти факультетів: 

  • військово-медичний;
  • медичний;
  • фармацевтичний;
  • науки про здоров’я;
  • факультету біомедичних наук та післядипломної освіти.

Ціна на навчання починається від 1000 - 8000 євро.

Протягом багатьох років ВНЗ входить до числа найкращих медичних університетів Польщі.  В університеті працює понад 2500 викладачів, більше половини з яких є викладачами академічного профілю. Вчені, докторанти та студенти університету є лауреатами численних конкурсів.

Медичний факультет Лодзінського медичного університету включає три факультети: медицину, медицину та стоматологію та стоматологічні методи. 

Вищезазначені напрями навчання є лише частиною освітньої пропозиції університету Лодзі. 

Наукова робота та студентське життя в медичному університеті в Лодзі

Вимоги до навчання тут дуже високі, але після закінчення випускники гарантовано отримують роботу за професією, яка користується надзвичайним авторитетом. Щоб отримати повну ліцензію на здійснення професії, потрібно пройти п’ятирічне єдине навчання, пройти 13-місячне стажування та пройти державний медичний огляд.

Студенти можуть проходити медичну практику в одній із трьох клінічних лікарень: Університетській клінічній лікарні, Військово-медичній академії (Центральна лікарня для ветеранів), Університетській клінічній лікарні ім. Н. Барліцького.

Під час навчання в Лодзінському медичному університеті також можна брати участь в студентських організаціях, таких як: Студентське самоврядування, Спортивний клуб AZS та IAESTE, тобто міжнародна студентська організація, яка надає можливість обмінюватися іноземними стажуваннями для студентів технічних факультетів.