МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Ландшафтний дизайн
Отримати консультацію менеджера

Попередниками професії ландшафтного дизайну вважаються садівники. Початок розквіту професії починається в 16 столітті. Легендарним ландшафтним дизайнером досі залишається Андре Ленотр, автор знаменитого Версальського парку. Французького майстра ще за життя називали «королем садівників».

Спеціальність «Ландшафтний дизайнер» – відносно нова спеціальність для тих, хто хоче самовиразитися, вміє і любить малювати, хоче змінити світ на краще і красивіше.

Основним завданням випускників даної спеціалізації є створення естетично виразного, екологічно здорового середовища.

Ландшафтного дизайнера в одній особі можна назвати ботаном, флористом, ґрунтознавцем, культурологом, архітектором і художником. Займається озелененням, благоустроєм, організацією садових паркових насаджень, газонів, гірок, штучних водойм.

Опис спеціальності “Ландшафтний дизайнер”

Спеціалізація рекомендована людям зі схильністю до художньої творчості. Навчання відбувається за спеціальною програмою. Студенти цієї спеціальності вивчають історію та теорію садово-паркового мистецтва з основами архітектури та урбаністики, вивчають креслення та архітектурну графіку, композицію та ландшафтний дизайн, отримують знання в інженерно-технічних галузях (будівництво, інженерне вдосконалення, машини та механізми, гідротехнічні споруди), архітектурно - будівельні галузі (архітектура, урбаністика, садово-паркове мистецтво, будівництво та експлуатація), біологічні галузі (ботаніка, дендрологія, генетика, селекція, рослинництво, лісове господарство, флористика, вирощування дерев, газонознавство) тощо.

Ландшафтне будівництво є одним із видів мистецтва, що вимагає від його творців професійних знань та творчого підходу до діяльності в цій сфері.

Розвивається мистецтво озеленення, що зумовлює зростаючий попит фахівців у цій галузі на ринку праці.

Випускники зможуть працювати в муніципальних органах влади, проектних інститутах і майстернях, будівельних організаціях, а також у лісопарках, парках, квіткових господарствах, теплицях. 

Садівництво та озеленення, безумовно, дбайливий і важкий вид діяльності, але він дає хороші можливості для створення солідного бізнесу.