МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Краківська Політехніка ім. Тадеуша Костюшки
Краків Отримати консультацію менеджера

Краківська Політехніка ім. Тадеуша Костюшки | Пропозиції та ціни на навчання

Краківська Політехніка ім. Тадеуша Костюшки (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki) у Кракові - відомий державний ВНЗ технічного профілю в Кракові. Університет було засновано  в 1946 році.

В Університеті навчається близько 17 000 студентів на денній та заочній формі навчання та приблизно 250 в докторантурі. У Краківській Політехніці Костюшка працює 1232 викладачі, які постійно беруть участь у міжвузівських та міжнародних дослідницьких групах.

Більше про навчання в Польщі: Навчання в Польщіhttps://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/.

Рейтинги Краківського Політехнічного Університету імені Тадеуша Костюшки

За даними рейтингу Perspektywy у 2018 році університет зайняв 11 місце серед університетів технічного профілю. За версією Webometrics Університет Костюшка отримує 14 сходинку, а в рейтингу Unirank - 15 сходинку серед усіх польських університетів.

У рамках програми "ЕRASMUS+" Краківський Університет проводить наукову співпрацю та обмін студентами з кількома сотнями університетів у 47 країнах світу: США, Канадою, Австралією та країнами Азії, включаючи Японію.

В Університеті є можливість отримувати стипендію Фулбрайта.

Кожен мріє мати цікаву і добре оплачувану роботу. Це можливо, якщо навчатися в Політехніці Костюшка! Випускники університету - найбільш затребувані та отримують кращу платню. Це підтверджується дослідженнями, які здійснює Управління кар’єри CUT. Краківський технологічний університет піклується про високий науковий рівень, щоб кожен випускник на ринку праці міг знайти якомога більше цікавих пропозицій, відповідно до гасла університету.

Університет організовує багато виставок у своїх галереях "Gil", "Kotłownia" та видає свій журнал, веде Інтернет-радіо та має власну бібліотеку та видавництво.

Навчання та студентське життя в Краківській Політехніці

Навчання проводиться на 8 факультетах, на яких пропонується понад 30 навчальних програм, включаючи програми англійською мовою. Кандидати зможуть вибрати:

  • автоматику та робототехніку;
  • наноматеріали та нанотехнології;
  • будівництво;
  • архітектуру;
  • енергетику;
  • комп'ютерні науки та телекомунікації;
  • хімічне машинобудування та технології;
  • машинобудування.

Вартість навчання становить 3000-5000 євро.

Студенти можуть розвивати та поглиблювати свої інтереси у 82 дослідницьких клубах, діяльність яких часто виходить за межі університетських стін. Вони мають можливість розвивати свої спортивні дані в рамках Академічної спортивної асоціації та Центру спорту та відпочинку. Університет пропонує студентам проживання у чотирьох гуртожитках.