МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Кондитер Фест в рамках фестивалю Fine Food
Життя Центру Отримати консультацію менеджера

Кондитер Фест

       Вперше у Львові 28 та 29 серпня 2021 року відбувся Кондитер Фест в рамках фестивалів Fine Food. Надзвичайно приємно було отримати запрошення прийняти участь у такому заході від організатора заходу  - мами Ірини, одного з наших юних студентів Сашка.

         Хоча ми є Культурно-Освітнім Центром і начебто до солодощів не дуже маємо відношення, але ще раз заявити про себе ніколи не буде зайвим. Тим паче на фестивалі були представлені, окрім виробників солодощів, багато інших освітніх закладів, які спрямовують свою діяльність на розвиток дітей. Серед мовних шкіл міста Львів Білий Орел був єдиним представленим на цьому заході. Наші викладачі підготували для своїх юних гостей цікаві відомості про польську мову, різноманітні ігри та квести, які діти спочатку уважно слухали та запам’ятовували, а потім перевіряли свої пам’ять, увагу та кмітливість. Ну і, звісно, бонусами також були солодкі призи від Білого Орла.

       Також ми ознайомили усіх наших гостей про послуги нашого Центру: вивчення польської мови та вступ на навчання до Польщі після 11 класу (https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/) та навчання після 9 класу. Зацікавлені діти та батьки отримали відповідну консультацію та залюбки залишали свої контакти і тепер їх можна побачити серед наших студентів, котрі успішно вивчають польську мову, а в подальшому поїдуть на навчання до Польщі.