МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Інтерв’ю зі студенткою Білого Орла, котра вступила у заклад вищої освіти в Польщу
Життя Центру Отримати консультацію менеджера

До Вашої уваги інтерв’ю

Будь ласка, представтесь:

- Мене звати Наталя, мені 21 рік. 

З чого почався Ваш шлях в Білому Орлі?:

- Мій шлях у центрі «Білий Орел» почався у серпні 2020 року. Протягом кількох попередніх років я марила вступом у польський ВНЗ, адже ще відтоді прагнула нових досвіду та знань. І коли вирішила це реалізувати, то звернулась у Білий Орел перш за все із метою вивчення польської мови. Згодом, в грудні 2020 року, коли я остаточно впевнилась у тому, що таки хочу вступати, підписала договір про супровід вступу. 

Скільки часу вивчали польську мову, хто був Вашим викладачем?:

- Вивчала польську мову близько одного року. Викладачів було двоє: спершу була пані Ірина Доманюк (наразі перебуває у декретній відпустці), а згодом – пані Юлія Ямрозяк. 

Що Вам сподобалось у викладанні мови?:

- У викладанні мови подобалось багато чого. Наприклад те, що мову не викладали суто за одним підручником, а були й додаткові джерела та різноманітні цікаві завдання. В кожної викладачки був свій підхід до викладання, але вони були однаково ефективні. В обох викладачок була своя неповторна енергія, якою вони ділилися з учнями і тим самим заохочували до навчання.

У який заклад вищої освіти Ви вступили?:

- Я вступила у Лодзьку Гуманістично-Економічну Академію на магістратуру, спеціальність – англійська філологія, навчання триватиме півтора роки. Хотіла б зауважити, що в Україні я навчалась за спеціалізацією «Українська мова та література». Тому, за наявності відповідних знань, вступ на іншу спеціальність – це не проблема, а цілком реальна річ.

Поділіться про Ваш шлях вступу:

- Шлях вступу, який зазвичай вважається стресовим, для мене пройшов майже непомітно. Єдине, що від мене вимагалось – це надати необхідні документи і написати мотиваційний лист, який вимагала Академія. Для того, щоб поїхати на навчання, залишилось лише виробити студентську візу – і все, можна їхати.

Чи задоволені Ви послугами нашого Центру?:

- Я максимально задоволена послугами центру «Білий Орел». Я була поінформована про кожен крок вступу, все було зроблено чітко та швидко. Щодо курсів польської мови – то тут взагалі без питань, я без проблем освоїла чотири рівні мови за один рік, що є просто чудовим показником. 

Порекомендуєте наші послуги іншим?:

- За цю несподівано легку подорож від мрії про вступ до отримання листа про зарахування я буду ще довго вдячна працівникам центру «Білий Орел», тому однозначно рекомендую  його для вивчення мови та вступу в Польщу.

Дякуємо Вам, Наталю, за нашу розмову, за щирий теплий відгук про Білий Орел, ми раді, що допомогли втілити Вашу мрію в життя та від щирого серця бажаємо Вам успіхів в подальшому навчанні! До нових зустрічей!

Друзі, плануєте навчання в Польщі після 11 класу? Чудові мрії та плани! Для цього Вам потрібно вивчити польську мову. Білий Орел запрошує Вас на курси польської мови (https://polcentrum.com/kursy-polskoi/). Двері нашого Центру завжди відкриті для Вас!