МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Інформатико-математичний ліцей у Варшаві
Отримати консультацію менеджера

Сфера призначена для студентів, які цікавляться технікою, математикою, фізикою та комп’ютерними технологіями, а також як підготовка до вивчення технічних спеціальностей в університетах. У порівнянні з технічними галузями, інформатико-математичний ліцей проводить розширене викладання математики, фізики, хімії та інформатики. 

Характеристика навчання за фахом

Викладання включає також загально професійні дисципліни – фізика, графічна комунікація та промисловий дизайн. Студенти навчаться застосовувати математичні та наукові процедури при вирішенні технічних завдань, формувати правильне уявлення про технічну доцільність конкретного проекту, обробляти та інтерпретувати дані, отримані шляхом спостереження, експерименту та вимірювань, ефективно працювати з інформаційно-комунікаційними технологіями, вивчити основи програмування, створювати веб-сайти та познайомитися з принципами сучасного дизайну.

Працевлаштування випускників за фахом

Випускники готуються до вищої освіти, особливо в технічних галузях. Студенти набувають професійних компетенцій, щоб працювати з інформаційно-комунікаційними технологіями, вирішувати завдання програмування, створення та редагування веб-сайтів.

Випускник готовий:

  • до навчання в університеті за технічними напрямками з акцентом на інформатику;
  • до прямого виходу на ринок праці на всіх робочих місцях, де потрібна готовність до ефективної роботи із засобами інформаційно-комунікаційних технологій;
  • вирішення завдань програмування, створення та модифікація веб-сайтів.

Випускник може займатися засобами графічної комунікації в технічних галузях, цифровою фотографією та відео як інструментом реклами та документації, промисловим дизайном та комплексним дизайном веб-додатків з використанням сучасних мов програмування та баз даних. Крім того, зосередженість на інформатиці, мультимедіа та дизайні дозволить йому обробляти документи, відео та графіку, а також цифрові фотографії.

Крім того, спрямованість на інформатику та інтернет-маркетинг дозволить йому зорієнтуватися у використанні Інтернету як інструменту маркетингу, він працює в окремих операційних системах, керує комп’ютерними мережами, створює веб-сайти.