МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Гуманітарний ліцей у Варшаві
Отримати консультацію менеджера

Гуманітарний ліцей – це чотирирічний випускний курс, призначений для абітурієнтів, які цікавляться гуманітарними, педагогічними, психологічними, естетико-виховними дисциплінами, іноземними мовами, які бажають продовжити навчання у ВНЗ, особливо гуманітарних.

Особливості навчання в гуманітарному ліцеї

Основою навчання є не лише загальноосвітні предмети, а особливо предмети гуманітарного профілю, іноземних мов, психології та педагогіки. 

Навчаючись в педагогічному ліцеї, студенти поступово здобувають знання в галузі гуманітарних і суспільних наук, набувають дидактичних умінь, які використовують при виконанні самостійних уроків, вчаться працювати з помилками. Також студенти проходять обов’язковий курс, де отримують не лише теоретичні, а й практичні навички для роботи з дітьми.

У рамках предметної педагогічної практики учні цілеспрямовано працюють, ведуть гуртки мистецтв, гуртки творчості, а також займаються репетиторством. Cтуденти мають можливість випробувати великий обсяг роботи з дітьми на практиці, організацію низки заходів. Це істотна перевага для подальших рішень у майбутньому орієнтуватися на педагогіку.

Навчання включає практичні вправи та професійну практику. Частину практики студент може проходити у закладах дозвілля, соціальних закладах та організаціях, але більшість стажувань проходить у школах та шкільних установах (особливо в дитячих садках та початкових школах), шкільних гуртках.

Працевлаштування випускників за фахом

Випускник педагогічного ліцею готовий до подальшої освіти в університетах і коледжах, особливо в сферах педагогіки, психології, соціальної педагогіки та соціальної роботи або в сферах підготовки вчителів і вихователів. Він також має передумови для роботи асистента вчителя або для допомоги родині в індивідуальному вихованні дітей.

Набуті ключові компетенції разом із професійною освітою дадуть йому змогу подати заявку в різні організації та установи, орієнтовані на роботу з дітьми та дорослими, отримати повну кваліфікацію для роботи в освіті чи соціальних службах.