МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Головна Школа Торгівлі
Варшава Отримати консультацію менеджера

Навчання в Польщі | Головна Школа Торгівлі

Головна Школа Торгівлі (Szkoła Główna Handlowa (SGH)) у Варшаві - державний університет Польщі економічного спрямування. SGH засновано у 1906 році. Головна Школа Торгівлі, безумовно, найстаріший і найвідоміший університет бізнес профілю. Він є лідером серед економічних університетів Польщі. Випускниками цієї школи були 11 міністрів фінансів Польщі. 

Успіхи та досягнення університету

Головна Школа Торгівлі постійно займає високі позиції в рейтингах серед економічних вузів не лише Польщі, а й Європи. У рейтингу “Perspektywy”, починаючи з 2017 року, SGH стабільно займає перше місце, а Financial Times у 2016 році SGH включив до списку найкращих бізнес шкіл Європи.

Суть навчання в SGH полягає в тому, щоб студенти ставали не просто економістами, а бізнес-лідерами. Навчання в університеті ведеться польською мовою і англійською мовами. У SGH навчається близько 15000 студентів. Студенти цього ВУЗу мають можливість швидко знайти престижну високооплачувану роботу, на відміну від випускників інших вишів.

Перегляньте наступні матеріали: https://polcentrum.com/navchannia/ та https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/.

Напрямки навчання в Головній Школі Торгівлі

Щорічно університет готує 2000 випускників за такими спеціалізаціями:

  • фінанси;
  • бухгалтерський облік;
  • глобальний бізнес;
  • економіка;
  • управління;
  • кількісні методи в економіці
  • інформаційні системи.

 

Вартість навчання стартує від ціна 4500 євро.

SGH вважається інтернаціональним вищим навчальним закладом. Тут здобувають освіту студенти з усіх куточків світу. В Головній Школі Торгівлі для молоді створені чудові умови для навчання та розвитку. В університеті діє центр іноземних мов, де кожен бажаючий може покращити свій рівень знань. SGH є учасником міжнародної програми з обміну студентами ERASMUS+, за якою студенти можуть поїхати на навчання в будь-який інший закордонний виш.