МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Гірничо-Металургійна Академія ім. Станіслава Сташиця
Краків Отримати консультацію менеджера

Гірничо-Металургійна Академія ім. Станіслава Сташиця

Гірничо-Металургійна Академія ім. Станіслава Сташиця в Кракові (AGH) - державний ВНЗ, заснований у 1919 році. Популярність університету також визначається давньою і багатою традицією - Гірничо-Металургійній Академії ім. Станіслава Сташиця вже понад 90 років. Це один з найкращих і найвідоміших та польських університетів, який роками займає провідні позиції в рейтингах державних університетів.

Більше про навчання в Польщі: Навчання в Польщіhttps://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/.

Факультети та система навчання в Гірничо-Металургійній Академії ім. Станіслава Сташиця 

Студенти здобувають спеціальність на 16 факультетах, де є понад 200 спеціалізацій. В університеті крім бакалавра і магістра також можна здобути ступінь аспіранта і доктора. Напрямки, які користуються особливою популярністю серед абітурієнтів:

  • інформатика та економетрія;
  • електроніка;
  • енергетика;
  • аналіз даних;
  • будівельна хімія.

Вартість навчання залежить від спеціалізації - 1600-4000 євро.

Диплом Гірничо-Металургійної Академії ім. Станіслава Сташиця відкриває перед випускниками двері найкращих компаній та підприємств не лише у Польщі, а й за кордоном. Випускники університету мають хорошу репутацією серед провідних роботодавців. Щороку університет оформляє близько 100 патентів та тісно співпрацює з бізнесом. 

В даний час Гірничо - Металургійна Академія ім. Станіслава Сташиця має укладено понад 500 угод про співпрацю з іноземними університетами, які дають студентам можливість поїхати за кордон та отримати подвійний диплом (Erasmus+, CEEPUS).

У 2005–2016 роках  Гірничо-Металургійна Академія ім. Станіслава Сташиця отримала понад 700 ексклюзивних прав (патенти на винаходи, права на корисні моделі та права на товарні знаки). Партнерами AGH є Cersanit, Motorola, Siemens, Volkswagen та багато інших відомих компаній. Численні винаходи, розроблені викладачами спільно зі студентами використовуються в багатьох галузях економіки країни. Це свідчать про провідну роль AGH у формуванні не лише польської, а й світової економіки. Студенти AGH активно залучаються до проведення наукових досліджень.

Академія має найбільший кампус серед інших університетів Польщі та сучасно обладнану науково-навчальну базу. ВУЗ має чудову спортивну інфраструктуру.