МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Гданський Медичний Університет
Гданськ Отримати консультацію менеджера

Гданський Медичний Університет | Найкращий медичний університет Польщі

Гданський Медичний Університет (MUG) - державний медичний університет Польщі, який входить у десятку найкращих польських державних університетів.

Історія заснування та рейтинги MUG

Університет був створений за указом Національної ради від 8 жовтня 1945 року як Медична академія. 

Медичний університет Гданська - один із найвідоміших університетів у країні та за кордоном. Університет отримав нагороду на престижному конкурсі "Ініціатива досконалості” - “Найкращий дослідницький університет".

Бажаєте навчатись в Польщі, читайте більше тут:

Відповідно до поточного рейтингу "Perspektywy", це перший медичний університет Польщі, який входить до десятки найкращих польських державних університетів (8 місце).

Університет інтенсивно розвиває наукові дослідження, про що свідчать його лідируючі позиції в рейтингу Міністерства науки і вищої освіти та численні нагороди

MUG навчає понад 6000 студентів, докторантів та аспірантів. Серед них 935 іноземних студентів, що становить понад 15 відсотків всіх студентів університету. 

Окрім виконання навчальних та дослідницьких завдань, університет також діє як засновник чотирьох медичних установ. Публікації вчених MUG є одними з найбільш цитованих у престижних журналах.

Факультети та вартість навчання в MUG

Медичний університет Гданська - це академічний центр, який орієнтований на практичну професійну освіту, засновану на сучасній навчальній інфраструктурі.

За 75 років багатої історії співробітники університету разом з лікарнями зробили внесок у створення унікальних підрозділів - Центр інсульту та Центр трансляційної медицини.

MUG складається з факультетів: 

  • медичного факультету із стоматологічним відділенням;
  • фармацевтичного факультету з відділенням лабораторної медицини;
  • факультету наук про здоров'я з відділенням медсестер (медсестринство, акушерство, дієтологія, психологія); 
  • міжвузівського біотехнологічного факультету UG-MUG;

Університет пропонує навчання на бакалавраті, а також здобуття ступеня магістра. Студенти можуть навчатися на денній та заочній формах. Плата за навчання стартує від 2500 до 11000 євро.