МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
ERASMUS+ ще це за програма?
Корисні статті Отримати консультацію менеджера

Erasmus+..не знаєте що це?

Erasmus+ - це програма обмінів студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини. Вона заснована Європейською комісією в 1987р. і вважається однією з найбільш успішних та перспективних програм в своїй сфері.

Дана Програма дає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні, що бере участь в програмі. Кожен університет країни-учасниці має можливість стати партнером цієї програми, а його студенти, викладачі чи адміністративний персонал можуть прийняти в ній участь на конкурсних засадах.

Як правило, участь в програмі можуть прийняти студенти, які поїхали на навчання в Польщі після 11 класу, але починаючи з другого курсу, а однією з вимог програми є знання мови, не нижче рівня B2 (необхідно надати визнаний у Європі сертифікат, що підтверджує ці знання: ECL, TOEFL, BEC тощо) потенційним учасником мови країни в якій він має бажання повчитися в рамках цієї програми.

В рамках участі у програмі, як правило, Ви зможете отримувати стипендію в розмірі 500-2000 євро, залежно від країни в якій навчатиметесь та університету, а також можете отримувати покриття медичного страхування тощо. Окрім того, Ваш кругозір та коло друзів і знайомих суттєво розшириться, отримані знання будуть більш багатогранними, а мова спілкування стане більш якісною. При цьому інформація про таке навчання у майбутнього роботодавця викликатиме тільки додаткові «+» у Вашу користь.

Участь у Erasmus+ кожен студент може прийняти тільки 1 раз, а її тривалість може становити від 3 до 12 місяців. Врахуйте також, що навчальні дисципліни, які Ви виберете для навчання мали б бути співставними з тими, які Ви вивчаєте в рідному закладі освіти. В такому випадку після повернення у рідний ВУЗ є висока ймовірність що викладачі в ньому зможуть зарахувати отримані оцінки в  іншому закладі.

Умови участі, конкурсу в програмі Erasmus+, залежно від університету, можуть дещо відрізнятися, тому, перш за все, спробуйте знайти інформацію про Erasmus на офіційній сторінці університету, в якому Ви навчаєтесь або ж на офіційному сайті Erasmus.