МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Економічний ліцей у Варшаві
Отримати консультацію менеджера

Економічний ліцей у Варшаві – це вид навчання, який поєднує якісну загальну освіту з основами професійно-технічної освіти. Таким чином, він поєднує переваги гімназій і професійно-технічних навчальних закладів.

Випускник економічного ліцею отримає загальну освіту в цій галузі в тій мірі, яка дозволить йому продовжити навчання в університетах або коледжах, вивчаючи економічні або соціальні науки.

Водночас випускник економічного ліцею отримає достатні професійні знання та навички. Це дозволяє випускникам одразу після закінчення навчання почати працювати. Водночас, ми готуємо наших випускників до легшого вивчення фахових дисциплін в університеті.

Чого ви навчитеся в економічному ліцеї?

В ліцеї викладаються загальноосвітні предмети – польська мова, англійська мова, друга іноземна мова (це може бути німецька, французька, іспанська), суспільствознавство, історія, географія, математика, фізика, хімія та біологія. Порівняно з напрямом бізнес-академії, у ліцеї вища частка природничих та суспільствознавчих предметів.

Спеціалізовані предмети - це економіка, бухгалтерський облік, право, інформаційно-комунікаційні технології. Крім того, студенти працюють над поточним економічним проектом.

Працевлаштування випускників

Економічний ліцей в більшій мірі пропонує вивчення більше загальноосвітніх предметів (гуманітарних та природничих), що розширює можливості учнів для подальшого навчання. Велика увага приділяється викладанню математики та мов, випускники без проблем використовують інформаційно-комунікаційні технології. Вони готові продовжити навчання в університетах економіки, права та соціальних питань, а також інших спеціальностей. Основи професійної економіко-правової освіти створюють гарні передумови для того, щоб випускник міг швидко орієнтуватися та працювати, знайти хорошу роботу на ринку праці. Випускник економічного ліцею може виконувати часткову аналітичну, організаційну, адміністративну, секретарську чи консультаційну діяльність різних спеціалізацій. Він також готовий відкрити власну справу.

Під час стажування випускник економічного ліцею здатний швидко орієнтуватися та працювати за всіма напрямками, орієнтованими на економічні, юридичні, адміністративні, бухгалтерські та фінансові питання з використанням додаткових знань у галузі мов, інформаційних технологій тощо.