МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Чи потрібно ЗНО для вступу до Польщі?
Корисні статті Отримати консультацію менеджера

Чи потрібно ЗНО для вступу до Польщі?

Дуже часто чуємо це запитання…і особливо дивує, коли чуємо ствердні і переконливі та категоричні відповіді на нього на кшталт «Так, обов’язково потрібно!» або ж полярну «Ні, абсолютно не обов’язково і не потрібно!». На це питання немає однозначної відповіді, адже рішення чи вимагати цього чи ні, чи звертати на результати ЗНО при вступі чи ні і т.д. вирішує безпосередньо та індивідуально кожен навчальний заклад самостійно. Коротко можна узагальнити та поділити всі виші Польщі, щодо цього питання, на декілька категорій:

Не звертають уваги на результати ЗНО та не ставлять його проходження/не проходження в перелік вимог для вступу
Не звертають уваги на результати ЗНО, проте вимагають, щоб ЗНО було пройдене абітурієнтом
Вимагають ЗНО для вступу та звертають увагу на його проходження.

Тому Вам заздалегідь вартує поцікавитися цим питанням безпосередньо під час вибору конкретного освітнього закладу вищої освіти в Польщі.

Навіть, якщо Ви довідались, що певний навчальний заклад освіти не вимагає ЗНО для вступу, ми все рівно заохочуємо та рекомендуємо його здавати. По-перше, Ви ретельніше будете вивчати певні необхідні Вам предмети і це в майбутньому стане лише великим плюсом для студента. По-друге, Ви можете здати ЗНО на дуже високому рівні, наприклад, бал буде вищим, ніж оцінка за предмет в атестаті чи ДПА, і це також буде мати позитивний вплив на загальне враження абітурієнта. По-третє, майбутній студент завжди знаходиться в безперебійному хорошому навчальному тонусі і в тому ж ритмі впевнено продовжуватиме навчання у виші. Йому однозначно легше буде здати першу вирішальну та надважливу сесію, позитивно себе зарекомендувати та впевнено продовжити навчання, здобуваючи вищу освіту в Польщі. 

Освіта в Польщі після 11 класу відкриває гарні перспективи для кар'єри у світових компаніях. В основному навчання буде відбуватись польською мовою (а не, наприклад, англійською) і Білий Орел залюбки Вам допоможе легко та цікаво опанувати мову, пройшовши курси польської мови онлайн з сертифікатом (https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/) або на наших локаціях оффлайн у місті Львові.