МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Ченстоховська політехніка
Новини Отримати консультацію менеджера

Сучасний ВНЗ щороку залучає кілька тисяч студентів для отримання освіти в одній з престижних областей. Основна орієнтація інституту – підготовка технічно підкованих кадрів для роботи у виробничій, будівельній та інноваційній сфері. Освітня установа підтримує не лише місто, а й державу загалом. Забезпечуючи його всім необхідним сучасним майном. Інформація про Курси польської мови онлайн.

Основні спеціальності

У ченстоховському регіоні це один із найстаріших та найшанованіших університетів з технічним напрямом. Для вступу студентам доступно шість факультетів. За п'ять років навчання студенти можуть отримати диплом та запрошення на роботу до одного з престижних заводів Польщі та інших країн Європи. ВНЗ готує фахівців за такими напрямами:

  • Менеджмент у сфері управління.
  • Навколишнє середовище та інфраструктура міста.
  • Технології матеріалів та інженерії виробництва.
  • Найстаріший факультет інженерії та інформатики.
  • Електротехнічні спеціальності.
  • Завжди популярний будівельний факультет.

Незалежно від вибору абітурієнтом спеціальності політехніка гарантує високу якість викладання та повний обсяг знань, необхідний для роботи в майбутньому. На даний момент навчальний заклад пропонує практично 100 затребуваних у сучасному світі спеціальностей. Щороку у списку з'являються нові напрямки, які продиктовані потребою у виробничій сфері. Інформація про навчання в Польщі після 9 класу для українців: https://polcentrum.com/navchannia/.

Особливість та вартість навчання

У процесі отримання диплому спеціаліста, всі студенти отримують можливість проживати у гуртожитках ВНЗ на стандартних умовах як для абітурієнтів із Польщі, так і з України. Середні витрати на проживання та харчування не перевищують 150 євро на місяць. Вартість навчання варіюється в широких межах та залежить від обраної спеціальності:

  • Навчання на бакалавра польською мовою – 1000 євро на рік.
  • Здобуття освіти англійською – 1900 Євро на рік.
  • Магістратура з технічних спеціальностей – 1000 Євро на рік.
  • Магістр з викладанням англійською – 1900 Євро за рік навчання.

Вартість навчання повністю окупається практично відразу, як тільки фахівець починає повноцінно працювати у вибраному напрямку. Крім цього, у багатьох студентів, починаючи з другого курсу, є можливість нормально поєднувати процес денного навчання та тимчасової роботи у вихідні. Тим самим частково компенсуючи витрати на отримання диплома, проживання та харчування у Ченстоховській політехніці.