МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Автомобільний технік
Отримати консультацію менеджера

На сьогоднішній день автомобільний технік є однією з найбільш затребуваних технічних професій. Кількість транспортних засобів різного призначення постійно зростає. Автомобілі стали загальнодоступними, вимагають регулярного огляду та заміни зношених деталей. Саме тому кваліфіковані автомеханіки високо цінуються як у великих компаніях, так і на невеликих сервісах.

Автомобільний технік – ключовий працівник автомайстерні, який може вирішити будь-яку технічну проблему. Оглядає автомобіль, виконує первинну діагностику та технічне обслуговування. У невеликих сервісах всю цю роботу він може виконати сам. У великих, як правило, є більш вузькі спеціалісти: слюсарі, сантехніки, маляри, електрики тощо.

Автослюсар є найбільш затребуваним фахівцем. Також може проводити первинну діагностику автомобіля, його профілактичний огляд та виконувати поточні роботи – заміну масла, антифризу, гальмівної рідини, паливного та масляного фільтрів тощо.

Що вмітиме випускник спеціальності “Автомобільний технік”

Автомобільний технік - спеціаліст з технічного обслуговування та ремонту механізмів транспортних засобів. Для роботи за цією спеціалізацією необхідний диплом про середню професійну або вищу професійну освіту. Автослюсарі завжди знайдуть місце в таких організаціях: автосервіс, ремонтна майстерня, промислове підприємство з власним автопарком, транспортне підприємство, автобусних-таксі-парках. 

Випускник спеціальності “Автомобільний технік” вмітиме діагностувати проблеми транспортного засобу, ремонтувати пошкодження, розібрати та зібрати елементи, які вийшли з ладу, ремонтувати зношені механізми або замінити на нові, проводити плановий огляд та технічне обслуговування (замінити свічки запалювання, масло та інші відпрацьовані рідини, гальмівні колодки (при необхідності)).

Автотранспорт став невід'ємною частиною життя людей у ​​містах і селищах, а тому ця професія є постійно користується попитом. Якщо автомеханік відповідально ставиться до роботи і добре знає свою роботу, він може розраховувати на гідну оплату.