МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Автоматизація
Отримати консультацію менеджера

Спеціальність «Автоматизація» під час навчання являє собою набір інструментів і методів, які орієнтовані на впровадження систем, що дозволяють керувати поточними процесами без безпосередньої участі людини. При створенні даної спеціалізації були враховані очікування роботодавців ринку. У рамках навчання студенти здобувають практичні навички в галузі автоматизації та систем електроніки.

Мета навчання за спеціалізацією «Автоматизація»

Метою навчання за спеціалізацією «Автоматизація» є підготовка студентів за такими напрямами як: мехатроніка, автоматика та робототехніка, автоматизація будівель, пневматика, програмування, мехатроніка транспортних засобів.

Студенти готуються до роботи в сучасній електротехнічній промисловості, а також до роботи в науково-дослідних і проектних підрозділах, будівництві, а також до управління людськими ресурсами в електротехнічній промисловості, відкриття бізнесу.

Випускник володіє загальними та спеціальними знаннями, а також навичками, необхідними для формулювання та розв’язання інженерних завдань у галузі електротехніки, використання сучасних комп’ютерних технологій.

Під час навчання студенти спеціалізації «Автоматизація» отримують загальні знання та здобувають кваліфікацію з широко зрозумілої електротехніки в галузі проектування, експлуатації, захисту та діагностики електричних пристроїв. Отримані знання базуються на таких галузях, як: автоматизація, мехатроніка, робототехніка, інформатика, електроніка, мікропроцесорна техніка, інтелектуальні електроустановки, електричні машини та приводи, метрологія та інші галузі електротехніки.

Зокрема, випускника підготують до виконання інженерних робіт на підприємствах, пов’язаних із мехатронікою, автоматикою та робототехнікою. Отримані знання та навички також дозволять випускнику надавати спеціалізовані послуги з автоматизації в промисловості та виробничих підприємствах.

Предметами впливу призначених спеціалістів є ті сфери діяльності, де відбуваються складні та одноманітні процеси:

  • промисловість;
  • сільське господарство;
  • енергетика;
  • транспорт;
  • торгівля;
  • ліки.

Найбільша увага приділяється технологічним і виробничим процесам, технічній діагностиці, дослідно-виробничим випробуванням.