МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Академія Образотворчих Мистецтв ім. Яна Матейки
Краків Отримати консультацію менеджера

Академія Образотворчих Мистецтв ім. Яна Матейки у Кракові | Польська Школа Мистецтв

Академія образотворчих мистецтв Яна Матейки в Кракові (Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie) - державний університет у Кракові, який було створено у 1818 році. 

Раніше у 1818–1873 роках це була Школа малювання та живопису, як літературний відділ Ягеллонського університету. В 1873 році Університет став незалежним та отримав назву Школа образотворчих мистецтв, першим ректором став Ян Матейко. Відомі викладачі Школи образотворчих мистецтв були: Флоріан Станіслав Цинк, Олександр Григлевський та Леопольд Леффлер. Після смерті Матейка його наступником був Джуліан Фалат.

У 1918 році Академія образотворчих мистецтв у Кракові відсвяткувала своє 100-річчя. Це збіглося з поверненням Польщею незалежності, що символічно додало пишноти ювілею. Варто також додати, що першим прем'єр-міністром Польщі був Єнджей Морачевський, син Мацея, архітектора будівлі Академії образотворчих мистецтв у Кракові.

Бажаєте навчатись в Польщі, читайте більше тут:

Факультети та вартість навчання в Академії Образотворчих Мистецтв

Навчання в академії має такі спеціалізації:

  • дизайну інтер'єру;
  • промисловий дизайн;
  • графіка;
  • реставрація творів мистецтва;
  • живопис;
  • різьба

Вартість навчання починається від 2500 - до 12000 євро. 

Академія образотворчих мистецтв Яна Матейки в Кракові також бере активну участь в програмі ERASMUS.

Академія образотворчих мистецтв Яна Матейки в Кракові все ще розвивається з точки зору структури, персоналу, напрямків та методів навчання. В даний час навчання в Академії відбувається на семи факультетах: факультеті живопису, факультеті скульптури, факультеті графіки, факультеті дизайну інтер'єру, факультеті консервації та реставрації творів мистецтва, факультеті промислових форм та Інтермедіальний факультет.