МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Академія Фізкультури та Спорту ім. Єнджея Снядецького
Гданськ Отримати консультацію менеджера

Академія Фізкультури та Спорту ім. Єнджея Снядецького

Академія Фізкультури та Спорту ім. Єнджея Снядецького (Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego) в Гданську - заклад вищої освіти, має статус державного, заснований у 1969 році. AWFiS - це університет з багатими традиціями, який славиться підготовкою спортсменів, тренерів та викладачів фізичної культури. Багато відомих олімпійців та чемпіонів світу є його випускниками. Серед них - українська спортсменка Наталія Партика - багаторазова чемпіонка Європи та світу з настільного тенісу, володарка золотих медалей Паралімпійських Ігор та Аліша Федорів -  легкоатлетка, переможниця чемпіонатів Європи і світу, призерка Паралімпійських Ігор.

Хочете на навчання в Польщу? Читайте більше тут: https://polcentrum.com/navchannia/https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/.

Крім того, університет займається питаннями, пов’язаними з теорією спорту, фізичною підготовкою та історією фізичної культури. Освітні аспекти - це також основи туризму, вітрильного спорту, розвитку особистості та ЛФК. Університет здійснює набір за п’ятьма напрямами навчання, що дає можливість розвивати спорт, туризм та фізіотерапію.

Факультети та інфраструктура AWFiS

Найпопулярнішими факультетами в AWFiS є:

  • факультет реабілітації і кінезіології;
  • факультет фізичного виховання;
  • факультет туризму та рекреації.

До бази спортивних об’єктів університету належать: польський Національний Центр Вітрильного Спорту, сучасний стадіон, спортзал, у якому можуть займатися до 2000 спортсменів, спеціалізовані спортивні зали для певного виду спорту, тенісні корти, футбольне поле з штучним покриттям, басейн, танцювальний зал, фехтувальний та дзюдо-зал, а також численні майданчики та тенісні корти.

На спортивній базі Академії фізкультури та спорту ім. Є. Снядецького проводяться національні і міжнародні спортивні змагання, наукові конференції, публічні розважальні заходи.

Студенти можуть здобувати освіту за ступенями:

  • Бакалавр;
  • Магістр;
  • Аспірант;
  • Доктор наук.

Мови викладання навчальних дисциплін – польська, англійська. Вартість навчання - від 2500 євро до 3500 євро.