МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Академія Фізкультури ім. Броніслава Чеха
Краків Отримати консультацію менеджера

Академія Фізкультури ім. Броніслава Чеха в Кракові | Галузі навчання

Академія Фізкультури ім. Броніслава Чеха в Кракові (Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie) - державний ВНЗ, заснований у 1950 році. Історія Академії фізичного виховання в Кракові від самого початку тісно пов’язана з Ягеллонським університетом.  У 1972 році WSWF було перейменовано в Академію фізичного виховання, яка з 1977 року носить ім'я Броніслава Чеха - лижника, триразового олімпійця. 

В даний час Академія Фізкультури ім. Броніслава Чеха в Кракові має два факультети. Факультет фізичного виховання навчає студентів у галузі фізичного виховання, а також туризму та відпочинку, а факультет рухової реабілітації у галузі фізіотерапії. На додаток до базових напрямів, AWF дає можливість отримати ступені викладача та тренера з декількох найпопулярніших спортивно-оздоровчих дисциплін, а також спеціалізацію зі спортивної журналістики. В даний час в університеті навчається близько 4000 студентів під керівництвом трьохсот викладачів.

Навчальна пропозиція та інфраструктура Академії фізкультури в Кракові

Університет готує студентів на денній та заочній формах навчання. Студенти можуть вивчати: фізичне виховання, фізіотерапію, косметологію, туризм та відпочинок. Академія пропонує понад десяток спеціалізацій в рамках окремих напрямів навчання.

Вартість навчання - від 2500 євро.

Хочете на навчання в Польщу? Читайте більше тут: https://polcentrum.com/navchannia/https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/.

В Академії існує багатосекційний клуб AZS-AWF, де студенти можуть займатися. На Олімпіаді в Афінах Польщу представляли шість студентів академії: Марцін Урбаш, Гжегож Судол, Пьотр Клімчак, Агнешка Станух, Марцін Почвала, Павел Сарна. 

Університет фізичного виховання займає значне місце у вищій освіті з підготовки персоналу з усіх напрямків фізичної культури та має хороші умови для студентів (сучасні спортивні споруди, добре обладнані науково-дослідні лабораторії та два гуртожитки). Академія фізичного виховання, крім навчальних аудиторій та студентських гуртожитків, має ряд спортивних споруд для різних видів спорту. Вони включають:

  • Тренажерний зал
  • Басейн
  • Бігові доріжки
  • Альпіністську стіну
  • Доріжки для стрільби з лука