МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
4 липня Львів вкотре згадує трагедію Вулецьких пагорбів — розстріл польських професорів львівських вишів нацистам
Новини Отримати консультацію менеджера

 

 

Учасники церемонії поклали квіти та запалили лампадки біля пам’ятника жертвам, а також разом промовили молитву. Символічний монумент на місці трагедії складається з десяти кубів, п’ятий з яких зміщений — це відсилає до порушення заповіді «Не вбий».

 

Звучав військовий оркестр. Пам’ять загиблих вшанували коротким екуменічним молебнем українською та польською мовами, лунали гімни обох держав.

 

Кладучи квіти до пам’ятника, ми вшановуємо героїзм цих людей — символів боротьби за правду, освіту та людську гідність. Їхній внесок у науку й культуру неможливо переоцінити, і наш обов’язок — берегти цю пам’ять, щоб подібне ніколи не повторилося.