МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського
Краків Отримати консультацію менеджера

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського в Кракові | Найбільший приватний навчальний заклад Польщі

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського в Кракові (Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie) була заснована у 2000 році. Академія є вищим приватним навчальним закладом. Це другий приватний навчальний заклад Польщі за кількістю студентів. 

Студенти в університеті Моджевського здобувають освіту на 62-ох спеціальностях -  туризм,  право, політологія, інформатика, економіка, педагогіка, культурологія, архітектура, сестринська справа, медицина порятунку, косметологія і т.д. Вартість навчання починається від 1500-2000 євро. Навчання в Академії ім. Моджевського проводиться на двох мовах: на польській та англійській.

Академія робить акцент на вивченні іноземних мов, студенти можуть вивчати англійську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, китайську та японську мови.

Перегляньте наступні матеріали: https://polcentrum.com/navchannia/ та https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/.

Студенти проходять практику в бізнесових та відомчих установах. У ВНЗ навчається приблизно 18000 студентів. Студенти, які мають успіхи у навчанні можуть отримувати Премію ім. Анджея Фрича.

На даний час Університет Моджевського вважається найкращим приватним навчальним закладом Польщі за рейтингом Perspektywy. В 2016 році університет зайняв шосте місце серед всіх приватних ВНЗ Польщі. Високі рейтинги академії сприяють розвитку наукової та технічної бази закладу. Диплом Університету Моджевського за спеціальністю “Архітектура” визнається країнами Європейського Союзу. В університеті діє програма обміну студентами Erasmus. ВНЗ має укладені угоди із зарубіжними університетами з Франції, Німеччини, Ізраїлю, Італії, США, України, Англії, Австрії, Марокко, Іспанії. Кожен студент може скористатися такою програмою.

Університет може присвоювати ступінь кандидата наук з юриспруденції.

Творчі абітурієнти з 2019 року можуть вступати на навчання на напрямок “Акторство”. який уже має шалену популярність.