МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Спеціальність Філологія
Новини Отримати консультацію менеджера

Одна з найбільш популярних наук, яка і в наш час має важливе значення в соціальному житті людини. Спеціаліст з дипломом магістра філології надалі може працювати як у науковій сфері, так і займати одну з вакансій у школі, інституті, університеті. Писати книги, вивчати важливі фундаментальні принципи буття. Більш практичний підхід, допомогти у створенні освітніх програм для різних категорій населення.

В яких містах є факультети філології

Оскільки в країні добре розвинені вищі навчальні заклади, абітурієнт має можливість обрати не тільки місто, а й університет. Наприклад, у столиці, у Варшаві, є безліч університетів, де викладають спеціальність філологія. У кожному навчальному закладі є свої переваги та особливості викладання. Найпопулярнішими містами з факультетами філології варто виділити:

 • Варшава, з усіма перевагами головного міста, середня вартість 1300 євро.
 • Краків обіцяє найякіснішу освіту за високою вартістю, 2200 євро.
 • Вроцлав ідеально підходить для студентського життя, ціна за рік 1600 євро.
 • Познань має два університети із обраною спеціальністю, 1200 євро.
 • Лодзь – найдоступніший варіант навчання для іноземців, 600-700 євро.

Офіційний вступ на денну форму навчання відкриває студенту з України безліч можливостей для додаткового, факультативного відвідування курсів підвищення якості освіти. Проживаючи та навчаючись у Польщі, студент має повне законне право підробляти, щоб підвищити своє матеріальне становище та мати кишенькові гроші на особисті потреби. Інформація про Навчання в Польщі після 9 класу: https://polcentrum.com/navchannia/.

Перевага польського диплома

Українці можуть нарівні з поляками вступати на обрану спеціальність. Єдиною важливою умовою, яку слід враховувати заздалегідь, необхідно отримати сертифікат про знання польської мови. Якщо замислитись про здобуття освіти в Польщі заздалегідь, з вивченням схожої слов'янської мови не виникне труднощів. А тим, хто отримає сертифікат зі знанням мови на рівні С1, можна сміливо пробувати вступати на безкоштовну освіту до державних університетів. Перевагами диплома варто виділити:

 • високо цінується у всіх країнах Європейського Союзу;
 • не потребує додаткового підтвердження практично у всіх країнах світу;
 • широкі можливості у пошуку оптимальної роботи;
 • доступ до наукової діяльності у вибраному напрямку;
 • залишитися в університеті для отримання глибших знань.

Сучасний факультет філології розглядає значно ширший спектр питань, над проблематикою яких замислюються у найрозвиненіших країнах світу. Особливо цікаво проходити курс, присвячений глибокому вивченню вибраної мови та логіки. Ніщо так не змушує розкрити потенціал своїх знань як ідеальне знання однієї з мов світу. Актуальна інформація про Онлайн курс польської мови.

Практичне застосування філології

Крім теоретичної наукової діяльності, фахівець із дипломом філолога може брати участь і в більш практичних напрямках. Маючи широкі знання у мові, фахівець здатний навчати дітей у школах та дорослих на спеціальних мовних курсах. Так, найактуальнішими напрямками практичної діяльності варто виділити:

 • звичайна освітня діяльність у численних навчальних закладах;
 • культурна діяльність спеціаліста в одному з обраних напрямків;
 • робота бібліотекарем, музейним працівником;
 • грамотні перекладачі довго цінуватимуться, як фахівці.

Багато політиків мають диплом філології. Починати свою політичну кар'єру завжди необхідно з базової якісної освіти. Завдяки диплому буде набагато простіше просуватися кар'єрними сходами і знаходити спільну мову з найрізноманітнішими верствами населення, як у своїй країні, так і в іншій державі.