МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Щаслива студентка Uniwersytet Jagielloński
Життя Центру Отримати консультацію менеджера

Шлях до навчання в Польщі

Доброго дня! Мене звати Роксолана Харачко і я поступила в університет мрії! Як я це зробила? Я давно була у пошуку вірного шляху і «Білий Орел» мені в цьому допомогли.

Друзі порадили мені цю мовну школу і я з задоволенням погодилась спробувати, хоч до останнього сумнівалась, що все вийде.

Проходила співбесіди, подавала усі необхідні документи - і ось, я студентка факультету «міжнародні політичні відносини» Ягеллонського Університету у Кракові!

До навчання залишається ще місяць, а я вже не можу дочекатись свого від’їзду.

Щоб дарма не витрачати час, я розпочала навчання з прекрасним викладачем і хорошою людиною Яною, мої знання мови покращуються з кожним заняттям!

Друзі, не зраджуйте свої мрії! Усе можливо, з усім вам допоможуть у «Білому Орлі»! Щиро раджу кожному!

Якщо вам потрібна підтримка, поради і, якщо у вас виникне більше питань щодо мого вступного шляху - @roxy_kharachko (Інстаграм), звертайтесь, поспілкуємось!

26.08.2021р.

А "Білий Орел" від себе також хоче побажати Вам, Роксоланко, успішної щасливої дороги знань у закладі вищої освіти Польщі і реалізації усіх Ваших мрій!

Друзі, плануєте навчання в Польщі після 11 класу (https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/) - звертайтесь до нас і ми зекономимо Ваш час та нерви, пов'язані зі вступною кампанією! Плануєте курси польської мови Львів - Білий Орел запрошує Вас!