МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Мобільні оператори в Польщі
Корисні статті Отримати консультацію менеджера

Мобільні оператори в Польщі

Основними операторами мобільного зв’язку Польщі є  Т-мобайл, Orange Polska, Play, Plus, Lykamobile и Virgin Mobile Польща. Останні два є виключно віртуальними операторами. Загалом, як для студентів, котрі поїхали на навчання у Польщі після 11 класу чи навчання після 9 класу (https://polcentrum.com/navchannia/), так і для пересічних поляків чи туристів, вибрати точно є з чого.

Вартість SIM-ки, як правило, коливається в межах 10 злотих. Вартує зазначити, що місць купівлі SIM карток більш ні ж достатньо, але обов’язковою є реєстрація SIM-ки в офісі відповідного оператора (методів є достатньо: через SMS, в пунктах реєстрації, онлайн в сервісах банків тощо). Для реєстрації цілком достатньо закордонного паспорта. Також в Польщі існує звичні для нас два варіанти мобільних послуг: контрактний (Abonament) та передплатний (na Kartę та Mix) варіанти. Зазвичай, студенти користуються варіантом na Kartę.

Також при виборі оператора звертайте увагу на перелік платних послуг. Так наприклад в німецького оператора T-Mobile, який працює на ринку Польщі за перевірку балансу Вам щоразу буде потрібно заплатити символічні 5-10 грош.

Для розуміння об’єму та вартості послуг мобільних операторів наведемо деякі з їх тарифних планів. Проте вважайте, що умови та тарифи в деяких операторів, зрештою як і в Україні, можуть часто змінюватися – тому радимо перед прийняттям рішення про вибір операторів ознайомитися з діючими тарифами на їхніх офіційних сторінках в інтернеті.

Оператор PLAY має тарифний пакет SOLO w Play na Kartę: вартість 25 zł/30 днів (10 Гб інтернету, а дзвінки та SMS – без обмежень). Дзвінки та SMS в Україну: 0,29 злотих/хв або підключити додатково пакет 1000 min. (Kyivstar і Vodafone за 25 zł/30 дні).

Оrange має пакет Bez limitu за 25 zł/місяць (15 Гб інтернету в Польщі та 2,09 Гб інтернету в ЄС, дзвінки і SMS – без обмежень до всіх операторів Польщі). Дзвінки в Україну 0,89 zł./хв.

Plus має теж схожий тариф Bez limitu за 25 zł./місяць (10 Гб інтернету, дзвінки, SMS і ММS – без обмежень). Дзвінки в Україну 0,19 zł./хв.

Бажаємо Вам якісного зв'язку та добрих новин!