МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Місто Познань
Новини Отримати консультацію менеджера

Досить велике місто, розташоване у мальовничій місцевості з численними туристичними пам'ятками. Студентські містечка мають свої закриті території та добре розвинену інфраструктуру. Студентам надаються всі можливості для комфортного та повноцінного здобуття освіти. Читайте про курси польської мови онлайн: https://polcentrum.com/onlain-kursy-polsko-movy/.

Секрет популярності Познані

Якщо подивитися на статистику, з якою практично неможливо сперечатися, містечко найбезпечніше не лише у Польщі, а й по всій території Європейського Союзу. Тут одночасно комфортно вчитися, займатися саморозвитком та проводити дозвілля у колі друзів. Крім цього, на популярність впливають інші чинники:

  • 28 державних та приватних навчальних закладів;
  • особливо популярна банківська справа та медичний ВНЗ;
  • чудова інфраструктура для любителів велосипедів, бігу;
  • безліч рекреаційних місць для відпочинку та зустрічей з друзями.

Місто приваблює туристів нечисленними, але популярними сезонними ярмарками. Для студентів це можливість за короткий час заробити додаткові гроші. Інформація про Навчання в Польщі.

Місто, яке складно покинути

За час навчання частина студентів настільки глибоко переймається концепцією зручного та безпечного для життя міста, що залишається назавжди. Для талановитого випускника з дипломом тут завжди знайдеться цікава, перспективна та добре оплачувана робота.