"Ловимо останнє літнє сонце і насолоджуємось класною компанією. Наша зіркова група В1 розкриває разом таємниці Старого міста" - розказала викладач Галина Кошла .

Блог

Сьогодні нас обирають за якісне навчання, за комплексний підхід до потреб студентів, за високий професіоналізм та велику любов, яку ми маємо до наших студентів та до нашої справи.

Президент Польщі підписав закон про цукровий податок
ПРОРАГАНДА ЗДОРОВОГО СПОЖИВАННЯ
Закон про зміну деяких законів у зв'язку з пропагуванням здорового споживання, що накладає податок на солодкі напої, підписав у четвер президент Анджей Дуда.
Закон впроваджує зміни в різних нормах у зв'язку з пропагуванням здорового вибору споживачів, зокрема так званий цукровий податок і зміни у продажу алкогольних напоїв об'ємом не більше 300 мл.
Відповідно до цього закону, підприємці, які продають алкогольні напої, призначені для споживання поза місцем продажу, зобов'язані вносити оплату, пов'язану з продажем алкогольних напоїв об'ємом не більше 300 мл. Йдеться про 25 злотих за літр 100-відсоткового алкоголю в тарі об'ємом до 300 мл. Для прикладу: за пляшку 100 мл горілки (40 % – 1 злотий, за пляшку 200 мл горілки (40 % – 2 злотих, за 250 мл вина (14 % – 88 грошів.
Закон передбачає також запровадження оплати за солодкі напої, яка складається з постійної і змінної частин. Постійна плата становить 50 грошів за літр напою з додаванням цукру або підсолоджувачів + 10 грошів за літр напою із додаванням активної речовини (кофеїну або таурину). Змінна оплата становить 5 грошів за кожен грам цукру вище 5 г/100 мл у перерахунку на літр напою.У свою чергу, надходження від продажу алкогольних напоїв у тарі до 300 мл та фінансові санкції за несплату будуть надходити в бюджет місцевих громад, на території яких ведеться продаж алкогольних виробів (50 %), та Національний фонд здоров'я (50 %).
Більшість норм набужуть чинності 1 січня 2021 р.

Сторінка вдосконалюється.
Курси польської мови
Переклад