МЕНЮ Мова сайту: Закрити меню
фонове зображення
Якість навчання польської мови в «Білому Орлі»
Новини Отримати консультацію менеджера

Якість навчання польської мови в «Білому Орлі»

Якість навчання польської мови в Білому Орлі давно стала його візитною карточкою. Випускники Білого Орла успішно підтверджують здобутий рівень в Польщі, в тому числі на сертифікаційному іспиті. Причиною такою успіху є ефективна система навчання та потужний викладацький склад Білого Орла.

Відбір викладачів польської мови в Навчально-Освітньому Центрі «Білий Орел» проводить сам директор Центру п. Сергій Лук’яненко, котрий робить це уже 10 років та має великий практичний досвід в цьому.

Освіта у викладача польської мови в Білому Орлі має бути лише профільна. Недостатньо добре знати мову, це має бути педагогічна освіта на викладання польської мови. Одним з найкращих закладів України, де дають таку хорошу підготовку – наш рідний університет ім. Івана Франка у Львові, кафедра польської філології, котра була визнана у Польщі амбасадором języka polskiego poza granicami kraju – послом польської мови за кордонами Польщі. Також є декілька і інших хороших закладів освіти.

Найважливішим, окрім освіти, перш за все є – це закоханість у свою справу. Викладання без душі – це суха пустеля. Ще на етапі співбесіди видно наскільки людина горить своєю справою. Якщо цього вогника немає – це не наша людина.

Також вкрай важливим є вміння побудувати дружні відносини зі своїми студентами. Ми культивуємо прості, щирі, відкриті відносини з усіма нашими студентами. Лише в приязній атмосфері можливий вагомий прогрес. Атмосфера на занятті має бути максимально дружньою для студента, тому викладач повинен бути відкритою позитивною людиною.

Білий Орел протягом усього року проводить курси польської мови і Ви маєте змогу вивчати мову у зручний для Вас період та час.

Точки контролю роботи викладачів, перш за все, - це фактичний рівень мови. У нас діє уніфікована система тестування і ми бачимо фактичні результати. По друге, ми проводимо опитування – як в нашому офісі, так і за допомогою зовнішніх компаній – наших студентів, де нас найбільше цікавить, як студенти оцінюють нашу роботу. По третє, частина наших студентів здають іспити різних категорій у Польщі, їх результати, свого роду, є також незалежним зовнішнім оцінюванням.

Наші викладачі періодично підвищують свою кваліфікацію. Регулярне навчання для викладацького складу проводиться польською стороною. До пандемії наші викладачі регулярно їздили в Польщу з цією метою. Зараз проводяться онлайн тренінги. Також ми, як Білий Орел, організовуємо тренінги для своїх викладачів спеціалістами з Польщі та кафедри польської філології у Львові.

Вас цікавить вивчення польської мови Львів (https://polcentrum.com/kursy-polskoi/) у форматі офлайн з нашими професійними викладачами, будь ласка залишайте заявку на сайті і менеджер люб'язно надасть Вам усю необхідну інформацію щодо курсів.